Оперативна пам'ять Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb AKD4S16P3200H
Фото 4 |
Arktek AKD4S16P3200H 2666 МГц CL19 3200 МГц CL16 |
|
Одиночний модуль оперативної пам'яті DDR4 об'ємом 16 ГБ від гонконгського бренду Arktek. Він оснащений високим та товстим металевим радіатором з агресивним дизайном, підтримує технологію Intel XMP та може похвалитися високими штатними частотами та гідним розгінним потенціалом. Модель входить в оверклокерську серію для розгону Arktek Thunderbird, проте доступна ціна ставить її в один ряд із утилітарними модулями ОЗП, які працюють на мінімальній швидкості та не підтримують активне охолодження.
Згідно з офіційними специфікаціями, Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb побудований на базі чіпів пам'яті DDR4 з тактовою частотою 3200 МГц (16-18-18-38, напруга 1.35 В) і гарантує високу пропускну здатність аж до 25600 М/с. За мірками 2022 року пристрій забезпечує гідну продуктивність і буде однаково корисним як у складі робочої станції середнього рівня, так і досить потужному ігровому ПК, розрахованому на високі графічні налаштування і роздільну здатність 2K/4K.
Завдяки використанню якісних чіпів пам'яті Arktek Thunderbird має невеликий доробок для ручного або автоматичного розгону. Щоб процес проходив гладко, чипи пам'яті та контролер, що управляє, прикрили агресивним алюмінієвим радіатором з невеликим гребінцем, який чимось нагадує дизайн логотипу Трансформерів. Працездатність ОЗП була протестована з конфігураціями на базі чіпів AMD Ryzen та Intel Core, які вийшли у період з 2014 по 2021 рік.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Купити Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb AKD4S16P3200H
Усі ціни 13 →Arktek Thunderbird DDR4 3200MHz 16GB (AKD4S16P3200H) | 1 332 грн. |
Arktek Thunderbird DDR4 3200MHz 16GB (AKD4S16P3200H) | 1 296 грн. |
Модуль памяти Arktek DRAM DDR4 16Gb 3200 MHz 1,2V, CL-17, Heatsink, XMP 2. | 1 290 грн. |
Arktek Thunderbird DDR4 3200MHz 16GB (AKD4S16P3200H) | 1 278 грн. |
ARKTEK 16 GB DDR4 3200 MHz Thunderbird (AKD4S16P3200H) AKD4S16P3200H | 1 320 грн. |
Добірні чипи
Arktek Thunderbird DDR4 – серія оперативної пам'яті від молодого бренду з Гонконгу. Включає модулі об'ємом 8 та 16 гігабайт із частотою 2666 або 3200 МГц. Причому це не звичайна JEDEC пам'ять з автотаймінг, а добірна оверклокерська XMP зі зниженими затримками. Так, для частоти 3200 МГц підібрано оптимальну формулу CL16-18-18-38 (що менше числа, то краще).
Потенціал розгону
Для максимальної стабільності злегка підвищена напруга живлення – з 1.2 до 1.35 В. Профіль XMP активується натисканням буквально однієї кнопки в меню налаштувань BIOS. За бажання можна поекспериментувати з подальшим ручним розгоном — 3600 МГц точно підкориться. А далі вже залежить від вдалості конкретного екземпляра пам'яті, процесора та материнської плати.
Для ПК та ноутбуків
Пам'ять Thunderbird одягнена в товстостінні металеві радіатори, які виконують ще й декоративну функцію. Щоправда, радіатори приблизно сантиметра на два вищі за текстоліт, що варто враховувати при виборі процесорного кулера. Крім настільної пам'яті DDR4, в асортименті Arktek є безрадиторна SO-DIMM DDR3, все ще потрібна для апгрейду ноутбуків.
Модификації Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb
Ціни на Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb AKD4S16P2666H | від 1 190 грн. | 7 пропозицій | ||
Arktek Thunderbird DDR4 1x16Gb AKD4S16P3200H | від 1 204 грн. | 13 пропозицій |