Вантажна шина Armstrong ADR11 295/80 R22.5 152M
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Armstrong ADR11 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armstrong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armstrong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armstrong ADR11 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 10 →Armstrong ADR11 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 16 405 грн. |
Armstrong ADR11 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 16PR | 13 954 грн. |
Вантажна шина ARMSTRONG ADR11 (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 14 339 грн. |
Грузовые шины Armstrong ADR11 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 16PR 1002122 | 14 081 грн. |
Armstrong ADR11 (295/80R22.5 152M) | 14 541 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Armstrong ADR11 295/80 R22.5 152M
Ціни на Armstrong ADR11 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Armstrong ADR11 295/80 R22.5 152M | від 13 954 грн. | 10 пропозицій | ||
Armstrong ADR11 315/70 R22.5 154L | від 15 226 грн. | 13 пропозицій | ||
Armstrong ADR11 315/80 R22.5 156L | від 16 150 грн. | 12 пропозицій |