Вантажна шина Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armstrong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armstrong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 10 →Armstrong ASH12 (рульова вісь) 385/65 R22.5 164K | 19 039 грн. |
Armstrong ASH12 (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 18 076 грн. |
Armstrong ASH12 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR | 16 393 грн. |
Грузовые шины Armstrong ASH12 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR 1002122013 | 17 115 грн. |
Armstrong ASH12 (385/65R22.5 164k) | 17 109 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K
Ціни на Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K | від 15 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K | від 16 390 грн. | 10 пропозицій |