Вантажна шина Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armstrong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armstrong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Грузовые шины Armstrong ASH12 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 1002258944 | 16 633 грн. |
Armstrong ASH12 (385/65R22.5 160K) | 16 628 грн. |
ARMSTRONG Вантажна шина ARMSTRONG ASH12 (рульова) 385/65R22.5 160K | 16 474 грн. |
Вантажна шина ARMSTRONG ASH12 (рульова) 385/65R22.5 160K | 16 396 грн. |
Armstrong ASH12 (кермова) 385/65 R22.5 160K 20PR | 15 940 грн. |
Вантажні шини Armstrong ASH12 (рульова) 385/65 R22.5 160K | 17 631 грн. |
Модификації Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K
Ціни на Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Armstrong ASH12 385/65 R22.5 160K | від 15 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Armstrong ASH12 385/65 R22.5 164K | від 16 390 грн. | 10 пропозицій |