Прасувальна дошка Arredamenti Stiromobile
Фото 15 |
Arredamenti Stiromobile |
|
Розмір у зібраному вигляді: 153х88х55 см. Розмір у складеному вигляді: 90х55х41 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arredamenti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arredamenti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arredamenti Stiromobile
Прасувальна дошка-шафа Italia Stiromobile, Вишня | 17 724 грн. |
Прасувальна дошка-шафа Italia Stiromobile, Білий | 19 320 грн. |
Прасувальна дошка-шафа Italia Stiromobile, Горіх | 18 858 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →