Прасувальна дошка Eurogold 16038JR
Eurogold 16038JR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold 16038JR
Усі ціни 6 →Прасувальна дошка EUROGOLD 118*36 Diagon Peach-1019 (16038J) | 599 грн. |
Прасувальна дошка Eurogold Bugeltisch 120x38 см 16038JR | 560 грн. |
Дошка для прасування Eurogold 16038J 118х36 см | 599 грн. |
Прасувальна дошка EUROGOLD OKAY PLUS 120*38 см 16038J | 595 грн. |
Прасувальна дошка OKAY 16038J Eurogold Diagon Peach | 597 грн. |
Дошка прасувальна Eurogold 118*36 см (16038J) | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →