Унітаз ArtCeram Hermitage HEV002
ArtCeram Hermitage HEV002 |
|
Додатково може комплектуватися зливним бачком та сидінням з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Hermitage HEV002
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий ArtCeram Hermitage білий HEV002 01; 00 | 7 779 грн. |
Унитаз напольный ArtCeram Hermitage белый HEV002 01; 00 | 6 962 грн. |
Унитаз напольный ArtCeram Hermitage белый HEV002 01; 00 | 12 180 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Hermitage, black glossy (HEV002 03; 00) HEV002 | 19 274 грн. |
Унітаз підлоговий ArtCeram Hermitage чорний HEV002 03; 00 HEV002 03;00 | 11 478 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Hermitage, white glossy (HEV002 01; 00) HEV002 | 13 060 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →