Унітаз Simas Bormio BR 01
Simas Bormio BR 01 |
|
Сидіння з кришкою купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Bormio BR 01
Унітаз для підлоги Simas Bormio з сидінням Soft Close, білий глянсовий BR0 | 13 000 грн. |
Унітаз приставний Simas Bormio BR01 | 11 274 грн. |
Унитаз напольный приставной Simas Bormio BR01 | 12 362 грн. |
Унітаз підлоговий Simas Bormio з сидінням Soft Close, антрацит матовий BR0 | 18 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →