Унітаз Villeroy & Boch Avento 5656HR
Відео 3Фото 3 |
Villeroy & Boch Avento 5656HR |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Avento 5656HR
Усі ціни 12 →Унітаз підвісний Villeroy & Boch Avento DirectFlush з сидінням QuickReleas | 10 300 грн. |
Підвісний унітаз з кришкою Villeroy&Boch Avento (5656HR01) 5656HR01 | 22 430 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VILLEROY&BOCH AVENTO із сидінням з мік | 34 365 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch Avento Direct Flush (5656HR01) 5656 | 25 240 грн. |
Унітаз Villeroy&Boch Avento підвісний без обідка + кришка Soft Close 9M77C | 32 882 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- арт. 5656RS — сидіння для унітазу "Slimseat"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →