Пилосос
Artel VCB 0316
Відео 1Фото 4 |
Artel VCB 0316 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel VCB 0316
Усі ціни 55 →Пилосос Artel VCB 0316 BLACK | 4 050 грн. |
Пилосос з мішком Artel Vcb 0316 Blue | 3 290 грн. |
Пылесос ARTEL VCB 0316 White | 3 321 грн. |
Пилосос Artel Vcb 0316 Black | 3 216 грн. |
Пилосос Artel VCB 0316 Black | 3 143 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →