Пилосос
Artel VCU 0120
Artel VCU 0120 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel VCU 0120
Усі ціни 91 →Пилосос безмішковий Artel Vcu 0120 Blue | 4 300 грн. |
Пылесос Artel VCU 0120 GREY | 4 455 грн. |
Пилосос Artel Vcu 0120 Blue | 4 283 грн. |
Пилосос Artel VCU 0120 Grey | 4 218 грн. |
Пылесос ARTEL VCU0120 TB RED (колба) | 4 427 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →