Пилосос
Artel VCC 0120
Відео 1Фото 4 |
Artel VCC 0120 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel VCC 0120
Усі ціни 31 →Пилосос Artel VCC 0120 Blue | 5 230 грн. |
Пылесос ARTEL VCC 0120 Red | 4 495 грн. |
Пилосос Artel Vcc 0120 Grey | 4 601 грн. |
Пылесос artel vcc 0120 Grey | 4 642 грн. |
Пилосос Artel VCC 0120 Red | 4 225 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →