Неттоп Artline Business B11 B11v17
від 8 114 до 8 599 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Celeron, N5095, 2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B11 14
Характеристики
Artline Business B11 B11v17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B11 B11v17
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v17) B11v17 | 8 154 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v17) | 8 154 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B11 (B11v17) | 8 190 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B11 (B11v17) | 8 114 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 (B11v17) B11v17 | 8 154 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо