Персональний комп'ютер Artline Business B22 B22v14
Фото 10 | від 15 994 до 17 929 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 3, 2100GE, 3.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 3 Накопичувач:240 ГБ |
Модифікації Artline Business B22 14
Характеристики
Artline Business B22 B22v14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B22 B22v14
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B22v14Win | 16 071 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B22 (B22v14Win) | 16 071 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B22 (B22v14Win) | 16 145 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B22 (B22v14Win) | 15 994 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B22 (B22v14Win) B22v14Win | 16 071 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо