Персональний комп'ютер Artline Business B17 B17v03
Фото 7 | від 15 099 до 16 883 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 12100, 3.3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B17 4
Характеристики
Artline Business B17 B17v03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B17 B17v03
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B17v03 | 15 210 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B17 (B17v03) | 15 210 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B17 (B17v03) | 15 099 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B17 (B17v03) | 15 242 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B17 (B17v03) B17v03 | 15 210 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо