Персональний комп'ютер Artline Business B27 B27v64
Фото 12 | від 13 385 до 15 118 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 12100, 3.3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B27 59
Характеристики
Artline Business B27 B27v64 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B27 B27v64
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B27v64 | 13 641 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B27 (B27v64) | 13 641 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B27 (B27v64) | 13 511 грн. |
Десктоп Artline Business (B27v64) | 13 494 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B27 (B27v64) | 13 385 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо