Персональний комп'ютер Artline Business X25 X25v05
Фото 9 | від 16 029 до 18 069 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Athlon, X4 950, 3.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon RX 560, 4 ГБ Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business X25 4
Характеристики
Artline Business X25 X25v05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business X25 X25v05
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business X25v05 | 16 308 грн. |
Десктоп Artline Business X25 (X25v05) | 16 074 грн. |
Artline ARTLINE Business X25 (X25v05) X25v05 | 16 308 грн. |
Artline X25v05 | 16 308 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business X25 v05 | 16 029 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business X25 (X25v05) | 18 069 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business X25v05 | 16 308 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business X25v05 | 17 792 грн. |
Закрити
Рекомендуємо