MIDI-клавіатура Arturia KeyLab 49 MkII
Відео 3Фото 12 |
Arturia KeyLab 49 MkII |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arturia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arturia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arturia KeyLab 49 MkII
Усі ціни 31 →MIDI-клавіатура Arturia KeyLab 49 MkII | 24 570 грн. |
MIDI-клавиатура Arturia KeyLab 49 MkII | 24 570 грн. |
MIDI-клавіатура Arturia KeyLab 49 MkII 19-6-8-25 | 24 570 грн. |
MIDI-клавіатура Arturia KeyLab 49 MKII Black | 24 570 грн. |
MIDI клавиатура Arturia KeyLab 49 MkII black + V Collection 8.2 | 24 570 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →