ДБЖ Aruna UPS 1000 TOR 1000 ВА
Фото 3 | 7 350 грн. Купити! Джерело безперебійного живлення ARUNA UPS 1000 TORМаркетплейс: Rozetka.ua G&A HUBЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Aruna UPS 1000 TOR 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aruna UPS 1000 TOR
Ціни на Aruna UPS 1000 TOR |
---|---|---|---|---|
Aruna UPS 1000 TOR 1000 ВА | від 7 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Aruna UPS 1200 TOR 1200 ВА | від 9 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Aruna UPS 1500 TOR 1500 ВА | від 10 999 грн. | 1 пропозиція |