ДБЖ Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus 1000 ВА (22871)
Фото 5 |
Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus 1000 ВА
Усі ціни 8 →ИБП LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/15A 12V | 7 309 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/15A | 7 309 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12V | 7 309 грн. |
ИБП LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/15A с правильной синусоидой 12V | 7 309 грн. |
LogicPower LPY-PSW-1000VA+ 700Вт (22871) LP22871 | 7 309 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-PSW-1000VA Plus 1000 ВА | від 6 944 грн. | 8 пропозицій | ||
Logicpower LPY-PSW-1500VA Plus 1500 ВА | від 7 173 грн. | 14 пропозицій | ||
Logicpower LPY-PSW-2000VA Plus 2000 ВА | від 9 256 грн. | 14 пропозицій | ||
Logicpower LPY-PSW-2500VA Plus 2500 ВА | від 12 496 грн. | 14 пропозицій |