Пневматичний пістолет ASG Bersa Thunder 9 Pro (17302)
Відео 9Фото 7 |
ASG Bersa Thunder 9 Pro |
|
Копія бойового пістолета Bersa Thunder 9 Pro
Точна пневматична копія однойменного пістолета аргентинського виробництва. Енергію пострілу дає стислий вуглекислий газ з змінного балончика, цей же газ виробляє автозведення пістолета і готує його для наступного пострілу. Стрільба ведеться стандартним сталевим кулькою калібру 4,5 мм, в магазині їх поміщається 19 шт. В момент пострілу, під тиском газу, така кулька розганяється до початкової швидкості в 122 м/с. Важить пістолет 530 гр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASG Bersa Thunder 9 Pro
Усі ціни 11 →Пневматический пистолет ASG Bersa Thunder 9 Pro 4,5 мм (17302) | 2 420 грн. |
Пистолет пневматический ASG Bersa Thunder 9 Pro (4,5mm), черный 231-1012 | 2 420 грн. |
Пистолет пневматический ASG Bersa Thunder 9 Pro 4,5 мм 17302 | 2 420 грн. |
Пневматичний пістолет ASG Bersa Thunder 9 Pro 4,5 мм (17302) | 2 420 грн. |
Пневматичний пістолет ASG Bersa Thunder 9 Pro 17302 (23702534) | 2 420 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →