Кулі й патрони JSB Predator Metalmag 4.5 mm 0.55 g 200 pcs
JSB Predator Metalmag 4.5 mm 0.55 g 200 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JSB Predator Metalmag 4.5 mm 0.55 g 200 pcs
Усі ціни 9 →JSB Metalmag, 4,5 мм, 0,55 г, 200 шт | 770 грн. |
Свинцовые пули JSB Metalmag, 4,5 мм, 0,55 г, 200 шт/уп (2001-01-200) | 770 грн. |
Пульки JSB Metalmag, 4,5 мм, 0,55 г, 200 шт/уп (2001-01-200) 2001-01-200 | 760 грн. |
Пульки JSB Metalmag, 4,5 мм , 0,55 г, 200 шт/уп (2001-01-200) 2001-01-200 | 770 грн. |
Пули пневматические JSB Metalmag 4,5 мм 0,55 г 200 шт/уп (2001-01-200) 200 | 770 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →