Блок живлення 1stPlayer NGDP Gold HA-1000BA4
Відео 1Фото 8
1stPlayer NGDP Gold HA-1000BA4
Основне
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB610 мм
CPU650 мм
SATA450 мм
MOLEX450 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V183 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V996 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, UVP
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайт1stplayer.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 1stPlayer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 1stPlayer.
Усі ціни 37 →
Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA4 1000W (NGDP-GLD-1000-BK-EU) NGDP-GLD-1000-BK-EU
Малий розмір. Велика потужність Компактний розмір забезпечує сумісність із більшістю корпусів на ринку, пропонуючи більш гну... щечкі варіанти збірки. Надзвичайна продуктивність та зниження енерговитрат Наші блоки живлення NGDP, сертифіковані за стандартом 80 PLUS Gold, розроблені для виняткової ефективності та надійності, забезпечуючи до 90% енергоефективності за типових навантажень. Представляємо MES ID Цей звіт генерується на початку виробництва блоків живлення NGDP і не підлягає зміні. Кожен унікальний MES ID відповідає певному звіту про виробництво, забезпечуючи прозорість та гарантію якості. MES ID - ваш ключ до неперевершеної надійності! Кожен блок живлення 1stPlayer NGDP проходить суворе тестування на спеціалізованому обладнанні CHROMA 8000. Унікальний MES ID пов'язаний із детальним звітом про це тестування. Завантаження звіту про тестування у три етапи: Відскануйте QR-код, щоб скопіювати MES ID. Відвідайте офіційний веб-сайт виробника. Введіть MES ID та перегляньте або завантажте свій звіт. Стандартний форм-фактор ATX Серія NGDP має стандартний розмір 140 мм у межах форм-фактора ATX. Як провідний виробник блоків живлення, 1STPLAYER випереджає тенденції, задовольняючи вимоги геймерів щодо компактних та ефективних рішень для живлення. Надійна продуктивність на великій висоті Блоки живлення NGDP були ретельно протестовані та сертифіковані для ефективної роботи на висотах до 5000 метрів. Це гарантує, що серія NGDP відповідає екологічним стандартам для великих висот, при цьому коефіцієнт складності на 20% вищий, ніж у звичайних середовищах тестування на 2000 метрів. 1STPLAYER гарантує, що БЖ серії NGDP працюватимуть надійно та підтримуватимуть стабільну роботу при повному навантаженні навіть на висоті 5000 метрів. Режим нульових обертів (Zero RPM Mode) Блок живлення серії NGDP поєднує 120-мм вентилятор із рідинно-динамічним підшипником (FDB) та режимом нульових обертів, що забезпечує тривалий термін служби вентилятора та майже безшумну роботу. Вентилятор залишається неактивним під час низьких і середніх навантажень, обертаючись лише за потреби для оптимальної ефективності та мінімального шуму.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1STPLAYER Блок живлення для ПК 1STPLAYER HA-1000BA4 Black (NGDP-GLD-1000-BK-EU)
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Блок живлення 1stPlayer HA-1000BA4 1000W (NGDP-GLD-1000-BK-EU)