Блок живлення Chieftec Polaris PPS-1050FC
Відео 4Фото 7 |
Chieftec Polaris PPS-1050FC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Polaris PPS-1050FC
Усі ціни 41 →CHIEFTEC Polaris 1050W (PPS-1050FC) PPS-1050FC | 6 969 грн. |
Блок питания Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) | 6 412 грн. |
Блок живлення Chieftec 1050W Polaris (PPS-1050FC) | 6 412 грн. |
Блок живлення Chieftec 1050W (PPS-1050FC) 1050W (PPS-1050FC) | 6 617 грн. |
Блок питания Chieftec PPS-1050FC | 6 650 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 1 3 |
якщо знайдете за нормальну ціну, то купуйте тихий, модульний, коштував своїх грошей (зараз не варто) складно зробити кабель-менеджмент і за товщини проводів, розмір самого блоку, раніше коштував 4000 грн. зараз коштує 6000 грн. максим тищенко: користуюся Chieftec PPS-1050FC більше року |
(750w)вже як рік користуюсь все добре ніяких нарікань немає бравши запасом комп бере десь 450-500w В українських умовах із раптовими виключеннями світла блок не зітхнув++ незамічено |
Не працює, лол на жаль, нема з його мінусом НЕ працює, чи потрапив брак чи що, але система з ним ЗАГАЛЬНО не подає ознак життя. Змінюю блок живлення на старий - все працює як годинник, а цей ставлю - труп. Валерій: користуюся Chieftec PPS-850FC менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
10 листопада 2021, 18:43
Запитает Asus ROG STRIX B550-E GAMING? #
сможет ли этот блок питания запитать процессор и саму мать плату Asus ROG STRIX B550-E GAMING?
17 жовтня 2021, 10:52
Будет работать #
Материнская плата: Gigabyte B450 AORUS PRO rev. 1.0
Процессор (встроенная графика): AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX
Оперативная память:HyperX Predator DDR4 4x16Gb 3600Мгц
Процессор (встроенная графика): AMD Ryzen 7 Cezanne 5700G BOX
Оперативная память:HyperX Predator DDR4 4x16Gb 3600Мгц
28 лютого 2023, 10:55
Хватит ли #
подойдет ли под сборку: Asus TUF GAMING B450-PLUS II + ryzen 5600x + 32 гб Kingston Fury + rtx3050 + 4 куллера?
Показано 3 із 23 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Chieftec Polaris
Ціни на Chieftec Polaris |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris PPS-550FC | від 3 474 грн. | 36 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-650FC | від 3 380 грн. | 65 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-750FC | від 3 649 грн. | 71 пропозиція | ||
Chieftec Polaris PPS-850FC | від 4 544 грн. | 45 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-1050FC | від 6 285 грн. | 42 пропозиції | ||
Chieftec Polaris PPS-1250FC | від 7 449 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →