Плеєр Astell&Kern A&ultima SP2000 (SP2000)
Відео 23Фото 9 |
Astell&Kern A&ultima SP2000
Пам'ять:512 ГБ, microSD
Мультимедіа:Wi-Fi
Діагональ дисплея:5 "
Виходи:micro-Jack (2.5 мм), mini-Jack (3.5 мм), оптичний
Час роботи:до 8 год
Сигнал/шум:124 дБ
У плеєрі використовується 2 ЦАП. 8-ядерний процесор. Порт для зарядки — USB Type-C. Дводіапазонний Wi-Fi (2.4/5GHz).
Всі характеристики
Характеристики A&ultima SP2000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Astell&Kern 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Astell&Kern.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Astell&Kern A&ultima SP2000
Усі ціни 7 →Astell&Kern Astell&Kern A&ultima SP2000T | 110 880 грн. |
Плеєр Astell&Kern A&ultima SP2000T DAP Audiofilski odtwarzacz przenośny z | 109 347 грн. |
Astell&Kern A&Ultima Sp2000 Stainless Steel | 181 320 грн. |
Astell&Kern A&Ultima Sp2000 Stainless Steel | 185 853 грн. |
Astell&Kern A&ultima SP2000T DAP Audiofilski odtwarzacz przenośny z MQA, L | 112 014 грн. |
Astell&Kern A&Ultima Sp2000 Stainless Steel | 185 853 грн. |
Astell&Kern A&Ultima Sp2000 Stainless Steel | 190 386 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості плеєра Astell&Kern A&ultima SP2000:
- Частотний діапазон 20 – 20000 при 0.015 дБ
- Співвідношення сигнал/шум 125 дБ для балансного виходу
- Вага моделі з міді — 432 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →