Плеєр Intenso Video Scooter BT 16Gb
Фото 28 |
Компактний та сучасний MP3 портативний плеєр 2023 року випуску, створений для людей, які вважають за краще використовувати MP3-плеєр як окремий пристрій для прослуховування музики. Плеєр оснащений вбудованим сховищем об'ємом 16 ГБ, яке при необхідності можна розширити за рахунок встановлення картки пам'яті microSD. Завантажити музику в пам'ять можна у двох форматах: MP3 та WMA; lossless не підтримується.
Для підключення навушників передбачено як класичний 3.5-міліметровий мініджек, так і енергоефективний Bluetooth-приймач п'ятого покоління з низькою затримкою під час передачі сигналу. Час автономної роботи в режимі прослуховування музики складає близько 18 годин, а заряджання здійснюється через роз'єм MicroUSB. Корпус виготовлений із міцного пластику, габарити пристрою – 85x40x8.5 мм, а вага всього 28 грам, що суттєво менше габаритів сучасних смартфонів.
Таким чином, Intenso Video Scooter BT 16Gb може бути вірним супутником під час фізичних тренувань. Для навігації в плеєрі передбачений невеликий 1.8-дюймовий кольоровий екран та класичні фізичні кнопки у вигляді колеса, які полегшують доступ до музичної бібліотеки користувача та меню налаштувань. Серед додаткових функцій програвача потрібно виділити вбудований еквалайзер. Плеєр доступний у чорному, білому, рожевому та блакитному кольорах.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Купити Intenso Video Scooter BT 16Gb
Hi-Res плеер Intenso Video Scooter 16 GB White (3717472) | 1 943 грн. |
Intenso Video Scooter 1.8'' 16GB Black | 2 352 грн. |
Intenso Video Scooter 1.8'' 16GB blue | 2 352 грн. |