Бутербродниця Astor SM 2110
Фото 8 |
Astor SM 2110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Astor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Astor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Astor SM 2110
Усі ціни 12 →Astor Sm 2110 (4 до 1) | 1 344 грн. |
Бутербродница Astor SM 2110 (4 в 1) Astor SM 2110 (4 в 1) | 1 453 грн. |
Бутербродниця Astor SM 2110 (4 в 1) | 1 359 грн. |
Astor SM 2110 | 1 390 грн. |
Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль-Горішниця) Astor SM 2110 | 1 365 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →