Бутербродниця Rotex RSM225-W
Фото 15 |
Rotex RSM225-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSM225-W
Усі ціни 20 →Rotex RSM225-W | 1 376 грн. |
Бутербродниця Rotex RSM225-W | 1 449 грн. |
Мультимейкер Rotex rsm225-w | 1 627 грн. |
Сендвічниця Rotex RSM225-W | 1 663 грн. |
Сэндвичница Rotex RSM225-W | 1 473 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →