Блок живлення Asus Prime Gold AP-850G (90YE00U0-B0NB00)
Фото 13 |
Asus Prime Gold AP-850G 750 Вт850 Вт |
|
Дві сторони корпусу пофарбовані в білий колір, а дві сторони — в чорний, що дозволяє орієнтувати блок живлення відповідно до теми складання, яку ви віддаєте.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Prime Gold AP-850G
Усі ціни 26 →Asus Prime AP-850G 850W (90YE00U0-B0NB00) OEM 90YE00U0-B0NB00 | 5 899 грн. |
Блок живлення ASUS PRIME AP-850G 90YE00U0-B0NB00 | 5 699 грн. |
Блок живлення Asus 850W Prime AP-750G (90YE00U0-B0NB00) | 5 426 грн. |
Блок питания Asus 850W Prime AP-750G (90YE00U0-B0NB00) | 5 426 грн. |
Блок питания asus Prime (850w), >90, 80+ Gold, 135мм, 1xMB 24pin(20+4), | 6 194 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Asus Prime Gold
Ціни на Asus Prime Gold |
---|---|---|---|---|
Asus Prime Gold AP-750G | від 4 689 грн. | 31 пропозиція | ||
Asus Prime Gold AP-850G | від 5 364 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →