Монітор Asus ROG Swift PG32UQX 32 " чорний
Відео 12Фото 8 | Очікується у продажу 70 399 грн. Тип: ігровий монітор; Діагональ ("): 32; Тип матриці: Mini LED QLED; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3840x2160 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 4; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 500; Статична контрастність: 1 000:1; Динамічна контрастність: 400 000:1 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Asus ROG Swift PG32UQX 32 " чорний
2021 рікROG Swiftігровий4KQLEDHDMI 2.1HDRG-Syncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:Mini LED QLED, відгук 4 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Ultimate, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія Asus ROG Swift (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 39 999 грн.
ігровий, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, відгук 0.2 мс, 540 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 67 750 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 67 999 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 56 259 грн.
ігровий, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 49 600 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 41 591 грн.
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 47 640 грн.
ігровий, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 61 650 грн.
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 19 400 грн.
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 42 680 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), QLED, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 41 540 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 37 200 грн.
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 25 899 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 61 900 грн.
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 41 665 грн.
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 70 399 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED QLED, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 40 601 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 56 900 грн.
для графіки, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, AH-IPS, відгук 5 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 65 999 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 41 782 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
Відеоогляди
➥ МОНИТОР 360 ГЕРЦ ► ОБЗОР МОНИТОРА 360 ГЦ ► Asus ROG Swift 360Hz и Asus ROG Swift PG32UQX!
4 серпня 202015 750 переглядів
ROG Swift PG32UQX - Купил новый монитор за 258.000 РУБЛЕЙ!
30 грудня 20222 073 перегляда
Asus PG32UQX Review, Insane HDR Gaming at an Insane Price
9 липня 2021133 816 переглядів
Asus ROG PG32UQX Gaming Monitor Review! - 4K, HDR 1400 144hz
5 травня 202147 745 переглядів
Asus PG32UQX Review - Mini LED 4K HDR Insanity
29 квітня 2021270 432 перегляда
The Ultimate HDR Gaming Monitor? - ASUS ROG Swift PG32UQX Review (32", 4K, 144Hz, Mini LED)
29 квітня 2021124 285 переглядів
ASUS PG32UQX Review - Immersive with Stunning HDR
26 липня 202111 731 перегляд
ASUS PG32UQX Menu System (OSD)
26 липня 20213 404 перегляда
The ULTIMATE Mini LED 4K 144hz Gaming Monitor! [ROG Swift PG32UQX Review]
29 квітня 2021369 755 переглядів
Asus ROG Swift PG32UQX - CES 2020 With JJ
8 січня 202033 568 переглядів
CES 2020 - Asus ROG Swift PG32UQX Gaming Monitor
7 січня 20207 502 перегляда
【4K HDR】World’s First Mini LED Gaming Monitor- ROG Swift PG32UQX | ROG
28 квітня 2021569 156 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 516 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 883 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 319 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible