Монітор Asus VY229Q 21.45 " чорний
Фото 5 |
Asus VY229Q 21.45 " чорний
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 2 мс
Частота:75 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VY229Q 21.45 " чорний
Усі ціни 56 →Asus 21.45" VY229Q (90LM0960-B02170) Black 90LM0960-B02170 | 3 839 грн. |
Монiтор 21.5" Asus VY229Q (90LM0960-B02170) Black | 3 799 грн. |
Монитор ASUS 21.5" VY229Q (90LM0960-B02170) IPS Black 90LM0960-B02170 | 3 648 грн. |
Монітор Asus VY229Q | 3 953 грн. |
Монитор Asus VY229Q | 3 953 грн. |
ще 20 пропозицій