Монітор Asus ProArt PA147CDV 14 " чорний
Відео 4Фото 7 |
Asus ProArt PA147CDV 14 " чорний
Діагональ:14 "
Роздільна здатність:1920x550 (32:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Колесо ASUS Dial дозволяє працювати з такими програмами, як Photoshop, Photoshop Lightroom Classic, Premiere Pro та After Effects.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA147CDV 14 " чорний
Усі ціни 9 →Монітор ASUS ProArt PA147CDV (90LM0720-B01170)Бренд: ASUS Тип: ? Монітор Діагональ екрану, дюймів: ? 14 Тип РК-матриці:... ще ? IPS Формат зображення: ? 32: 9 Роздільна здатність, точок: ? 1920x550 Крок точок, мм: ? 0,179 Час реакції, мс: ? 5 Кут огляду, гор/верт: ? 178/178 Тип системи підсвітки: ? WLED Максимальна яскравість, кд/м2: ? 400 Davi.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 21 399 грн. |
ASUS ProArt PA147CDV (90LM0720-B01170)Бренд: ASUSТип: МониторДиагонал Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 22 199 грн. |
Монітор ASUS ProArt Display PA147CDVДіагональ: 14" Роздільна здатність: 1920 х 550 Частота оновлення: 60 Hz Тип матриці: IPS Baza24.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 27 090 грн. |
Монітор Asus 14" PA147CDV | 24 067 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus 14" PA147CDV | 23 480 грн. Під замовлення Див. умови |
ще 4 пропозиції
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 19 362 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 98 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 15 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 131 861 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 8 627 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 80 999 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 35 459 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 143 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 7 638 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 143 699 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 51 500 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 117 330 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, FaceID, 2.4 кг
від 13 365 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 104 299 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i9, 12900H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX A3000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 12 374 грн.
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 139 999 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 27 930 грн.
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 113 299 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 28 800 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 91 999 грн.
продуктивний, 17 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Intel Xeon, E-2276M, 2.8 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR4, RTX 5000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Thunderbolt, Windows 10 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, 2.5 кг
Відеоогляди
Dial up Your Creative Flow - ProArt Display PA147CDV Creative Tool | ASUS
8 серпня 202248 176 переглядів
ASUS ProArt Display PA147CDV | #shorts
8 серпня 2022451 перегляд
ASUS ProArt PA147CDV display: Made for Adobe apps
7 вересня 202216 713 переглядів
Asus ProArt Display PA147CDV | Portable Monitor with 32:9 Aspect Ratio
27 квітня 202212 662 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 968 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 561 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 319 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible