Монітор Asus MB166C 15.6 " чорний
Відео 1Фото 9 |
Asus MB166C 15.6 " чорний
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:USB C
Роз'єм для штатива.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus MB166C 15.6 " чорний
Усі ціни 59 →Asus 15.6" ZenScreen MB166C (90LM07D3-B01170) Black 90LM07D3-B01170 | 8 815 грн. |
Монітор 15.6" Asus ZenScreen MB166C (90LM07D3-B01170) | 8 815 грн. |
Монитор портативный Asus 15.6" ZenScreen MB166C USB-C, IPS 90LM07D3-B01170 | 9 087 грн. |
Монітор портативний 15.6" Asus ZenScreen MB166C Full HD IPS 60 Гц new | 6 170 грн. |
Монітор Asus MB166C (90LM07D3-B01170) | 9 113 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди