Гібридний HDVR відеореєстратор Atis XVR-3108
Atis XVR-3108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis XVR-3108
Усі ціни 7 →XVR видеорегистратор 8-канальный ATIS XVR 3108 для систем видеонаблюдения | 2 850 грн. |
8-канальний XVR відеореєстратор ATIS XVR 3108 для систем відеоспостереженн | 3 000 грн. |
Відеореєстратор 8-канальний ATIS XVR 3108 для систем відеоспостереження | 3 727 грн. |
8-канальний XVR відеореєстратор Аtis XVR 3108 | 2 925 грн. |
8-канальний XVR відеореєстратор ATIS XVR 3108, 1080N | 2 925 грн. |
XVR відеореєстратор 8-канальний ATIS XVR 3108 для систем відеонагляду | 3 000 грн. |
8-канальний XVR відеореєстратор ATIS XVR 3108 для систем відеоспостереженн | 3 000 грн. |
Модификації Atis XVR-3108
Ціни на Atis XVR-3108 |
---|---|---|---|---|
Atis XVR-3104 | від 2 166 грн. | 8 пропозицій | ||
Atis XVR-3108 | від 2 850 грн. | 8 пропозицій | ||
Atis XVR-3116 | від 4 750 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →