Вантажна шина Atlander ATL816 235/75 R17.5 143L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Atlander ATL816 235/75 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlander ATL816 235/75 R17.5 143L
Вантажна шина ATLANDER ATL816 (рульова) 235/75R17.5 143/141L 18PR | 5 168 грн. |
ATLANDER Вантажна шина ATLANDER ATL816 (рульова) 235/75R17.5 143/141L 18PR | 5 193 грн. |
Atlander ATL816 (235/75R17.5 143L) | 5 243 грн. |
Atlander ATL816 (кермова) 235/75 R17.5 143/141L 16PR | 5 404 грн. |
Atlander ATL816 рульова рульова (235/75R17,5 143/141L) 423704 | 5 252 грн. |