Вантажна шина LEAO KLT200 215/75 R17.5 135J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KLT200 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KLT200 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 11 →Leao KLT200 (прицепная) (215/75R17.5 135J) | 6 134 грн. |
Leao KLT200 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 5 713 грн. |
Leao KLT200 215/75 R17.5 135/133J | 6 250 грн. |
Грузовые шины Leao KLT200 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR 100249079 | 6 241 грн. |
Шини Leao KLT200 (прицепная) 215/75 R17,5 135/133J 16PR | 5 961 грн. |
ще 6 пропозицій