Вантажна шина Ovation VI-022 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-022 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-022 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 15 →Ovation VI-022 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 5 458 грн. |
Ovation VI-022 (прицепная) (235/75R17.5 143J) | 4 926 грн. |
Ovation VI-022 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 16PR | 5 207 грн. |
Ovation VI-022 (Прицепная) (235/75R17.5 143/141J) | 4 791 грн. |
Вантажна шина OVATION VI022 (причепна) 235/75R17.5 143/141J | 4 931 грн. |
ще 10 пропозицій