Навушники
Atlanfa AT-7612
Фото 5 |
Atlanfa AT-7612 |
|
Не комплектується кабелем для дротового підключення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlanfa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlanfa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlanfa AT-7612
Бездротові навушники Atlanfa AT 7612 з FM-радіо Bluetooth Чорні | 569 грн. |
Навушники з мікрофоном Atlanfa AT-7612 bluetooth, microSD | 770 грн. |
Бездротові стерео навушники Atlanfa AT-7612 з гарнітурою MP3 та FM радіо B | 685 грн. |
Бездротові навушники Atlanfa AT 7612 з FM-радіо Bluetooth | 599 грн. |
0 1 1 2 |
Користувався і в дощ, і в мороз, і в спеку. Прослужили понад 4 роки, зламавши з власної необережності але продовжують працювати Час роботи батареї, мікрофон, ціна, надійність За таку ціну – недоліків немає! Назар Паньків: користуюся Atlanfa AT-7612 більше року |
Чудові навушник! Перші відслужили 5 років, другі 3 роки. Замовлятиму нові! Акум тримає до 12 години на середній гучності. Приємний матеріал. Не шкода загробити ціна не кусається. Гарний звук, є бас, вбудований еквалайзер. На 2-3 рік при активному використанні починають облазити амбушури. Слабке місце - механізм регулювання оголов'я, він притискається тоненькою планочкою, вона згодом лопається, і механізм розсипається (чорна ізолента фіксує проблему). Lion Silveon: користуюся Atlanfa AT-7612 більше року |
Відмінний звук, але лише для музики. Під час перегляду фільму чи голосового є перешкоди. Батарею тримає 2-3 години на макс. гучності, дуже зручний плеєр, не дуже якісна пластмаса (не любить спеки), радіо є, але я ним не користуюся, мікрофон на кшталт норм. Звук, вбудований плеєр, зручне розташування флешки Перешкоди при аудіо користуюся Atlanfa AT-7612 кілька місяців |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →