Конвектор Atlantic F17 1500W 1.5 кВт (F17 CMG BL-Meca/M 1500W)
Відео 2Фото 2 |
Atlantic F17 1500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic F17 1500W 1.5 кВт
Усі ціни 28 →Конвектор електричний Atlantic F17 Essential CMG BL-meca 1500 Вт 513716 | 3 199 грн. |
Конвектор электрический Atlantic F17 Essential CMG BL-Meca/M (1500W) 51371 | 3 199 грн. |
Atlantic Atlantic F17 Essential CMG BL-meca 1500 513716 | 3 199 грн. |
ATLANTIC F17 ESSENTIAL CMG BL-MECA/M (1500W) | 3 043 грн. |
Електричний конвектор Atlantic F17 Essential CMG BL-Meca/M (1500W) 513716 | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
1 3 3 1 |
За відносно адекватну вартість одержав досить продуктивний апарат. Нехай зі своїми “заморочками”, але основну функцію виконує – гріє добре, оперативно підвищує температуру повітря у невеликій кімнаті. Але загалом: звичайний ковектор, нічого особливого. Компактні розміри, доступна вартість. Швидко нагріваючи кімнату в 17 кв м. Відзначу стабільну роботу термостата, який точно визначає кількість градусів і якщо температура падає нижче за виставлену норму, то автоматично включає прилад і працює над підняттям температури в кімнаті до заданої величини. Виглядає приємніше, ніж звичайні радянські батареї чи масляний радіатор. Не зрозуміло, чому немає ніжок у комплекті. Для виробника це дрібниця, а нам було б приємно. Добре, коли спочатку купуєш його з оглядкою на настінну установку, але якщо хтось планує поставити цей пристрій на підлогу, то на нього чекає невелике розчарування - доведеться шукати ніжки і купувати їх окремо. Також зіткнувся із проблемою короткого шнура живлення, довелося підключати з використанням подовжувача, через що вся ця конструкція виглядає трохи шкода. Напружує потріскування при нагріванні, поки з цим начебто ніяких проблем не виникло (тріщить, але не димитися і працює справно), подивимося, у що це може вилитися з часом. Термостат трохи з характером, прилад може не включатися якщо ви задали температуру, яка всього на пару градусів вище за наявну. Доводиться виставляти температуру вище, що він зробив взяти за роботу. |
Непоганий варіант конвектора для обігріву приміщення середнього розміру. Для своєї ціни дуже гарний. Дуже компактний, можна повісити на стіну і не боятися, що він звідти впаде. Та й виглядає обігрівач завдяки своїм розмірам дуже презентабельно, а не як шматок батареї на стіні. Чи не сушить повітря, що дуже великий плюс у порівнянні з моїм минулим обігрівачем. Корпус нагрівається не надто сильно, обпектися про такий обігрівач неможливо. Не шумить під час роботи, можна спокійно залишати на ніч у дитячій спальні, спати не заважає. Це істотний плюс у порівнянні з іншими обігрівачами, які при нагріванні дуже тріщать. Немає індикації температури, доводиться налаштовувати за відчуттями. За кілька тижнів користування я звик, але спочатку було складно виставити потрібну температуру. У комплекті немає ніжок для встановлення на підлогу, довелося їх докуповувати окремо. Благо, вони коштують зовсім недорого. При першому включенні був неприємний запах горілої фарби, потім він зник. користуюся Atlantic F17 1000W місяць і більше |
Недорогой и достаточно качественный обогреватель. Звезд с неба не хватает, но греет хорошо, существенных недостатков нет. Для небольшой квартиры или одной комнаты – отличный вариант по доступной цене. Хорошо греет воздух, пары часов всего хватает, чтобы комната прогрелась, даже если до этого холодно было, а если оставить на всю ночь, то и всю квартиру нормально прогревает, спасает даже в сильный мороз за окном. Привлекательно выглядит, причем и в напольном состоянии, и на стене, если стоит на полу, совершенно не похож на мою прошлую модель обогревателя, которая выглядела, как кусок батареи. Есть защита от переворачивания, у нас в доме большая собака и она часто трется об обогреватель, тепло ищет или чего, конечно, регулярно переворачивает, конвектор сразу же выключается. Корпус не слишком нагревается, даже при долгой работе без перерыва, не раз прислонялся к обогревателю и ни разу не обжегся об него, да и пес вроде тоже без травм. При первом включении был неприятный запах, потом он стал слабее, через пару недель совсем исчез, может это потому, что надо было протереть корпус тряпкой после того, как достали его из коробки. На переключателе температуры не градусы, а цифры от 1 до 10, сначала это было очень неудобно, но со временем привыкаешь, сейчас я уже нормально ориентируюсь и по цифрам, могу сразу настроить нужную температуру. користуюся Atlantic F17 2500W місяць і більше |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
anonim
4 березня 2016, 08:34
В новом атлантике поплавились крепежи тэна (пласмасовые!), в чем причина? #
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Відеоогляди
Можливі модифікації:
F17-3 - дана серія проводилася до серпня 2004 року;
F17-4 - серія проводиться з серпня 2004 року. По функціональності, повністю повторює серію F17-3, але відрізняється незначними змінами дизайну блока управління.
F17-3 - дана серія проводилася до серпня 2004 року;
Модификації Atlantic F17 1500W
Ціни на Atlantic F17 1500W |
---|---|---|---|---|
Atlantic F17 1000W 1 кВт | від 2 170 грн. | 33 пропозиції | ||
Atlantic F17 1500W 1.5 кВт | від 1 970 грн. | 28 пропозицій | ||
Atlantic F17 2000W 2 кВт | від 3 267 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →