Ванна ATLANTIS 3013 170x78 см
ATLANTIS C-3013 170x78 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS 3013 170x78 см
Ванна акрилова Atlantis 170х80 C-3013 AT-C3013 | 23 800 грн. |
Ванна акрилова окрема ATLANTIS 170х80 (AT-C3013) | 23 800 грн. |
Ванна акриловая Atlantis отдельностоящая 700*1700*700 C-3013 | 23 800 грн. |
Рекомендуємо