Ванна Koller Pool Olimpia 180x80 см
Koller Pool Olimpia 180x80 |
|
Товщина акрилу 5 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Olimpia 180x80 см
Ванна акрилова Koller Pool Olimpia 180x80 OLIMPIA180X80 | 11 771 грн. |
Ванна акрилова Koller Pool Olimpia 180x80 OLIMPIA180X80 | 10 519 грн. |
Koller Pool Koller Pool Акрилова ванна Olimpia 180x80 | 10 519 грн. |
Ванна акрилова прямокутна KOLLER POOL Olimpia 180х80 | 10 519 грн. |
Ванна акрилова KOLLER POOL OLIMPIA 180x80 (OLIMPIA180X80) | 10 519 грн. |
Модификації Koller Pool Olimpia
Ціни на Koller Pool Olimpia |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Olimpia 150x70 см | від 7 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Koller Pool Olimpia 160x70 см | від 7 940 грн. | 5 пропозицій | ||
Koller Pool Olimpia 170x70 см | від 8 381 грн. | 6 пропозицій | ||
Koller Pool Olimpia 180x80 см | від 10 519 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →