Ванна ATLANTIS 3014/15 150x70 см
Фото 7 |
ATLANTIS C-3014 150x70 150x70 см170x70 см |
|
Можливі три колірних варіанти для ніжок-золотистий, сріблястий, бронзовий
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS 3014/15 150x70 см
Ванна акрилова Atlantis 150x70 (Ноги - бронза) C-3014 AT-C3014WBR | 28 000 грн. |
Акрилова окрема ванна Atlantis C-3014 Біла (ноги срібло) AT-C3014WSI | 26 000 грн. |
Вільно стояча ванна Atlantis 150х70 біла (Колір ніг - білий) C-3014 AT-C30 | 26 000 грн. |
Акрилова окрема ванна Atlantis C-3014 Біла (ноги білі) AT-C3014WWH | 26 000 грн. |
Акрилова окрема ванна Atlantis C-3014 Біла (ноги бронза) AT-C3014WBR | 28 000 грн. |
Модификації ATLANTIS 3014/15
Ціни на ATLANTIS 3014/15 |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS 3014/15 150x70 см | від 26 000 грн. | 5 пропозицій | ||
ATLANTIS 3014/15 170x70 см | від 28 000 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →