Душова перегородка ATLANTIS ACB-30-90
Відео 1Фото 1 |
ATLANTIS ACB-30-90 |
|
Двері відчиняються як всередину, так і назовні. Профіль з алюмінію, хромований.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS ACB-30-90
Усі ціни 6 →Душові двері ATLANTIS ACB-30-90 AT-ACB3090 | 7 200 грн. |
Душові двері ACB-30-90 90х190 | 7 200 грн. |
Душевая дверь ATLANTIS ACB-30-90 | 7 200 грн. |
Душові двері ACB-30-90 90х190 | 7 200 грн. |
Душові двері Atlantis ACB-30-90 90х190 | 7 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації ATLANTIS ACB-30-90
Ціни на ATLANTIS ACB-30-90 |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS ACB-30-80 | від 6 800 грн. | 5 пропозицій | ||
ATLANTIS ACB-30-90 | від 7 200 грн. | 6 пропозицій | ||
ATLANTIS ACB-30-100 | від 7 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →