Душова перегородка ATLANTIS PF-71
Фото 6 |
ATLANTIS PF-71 90 см100 см |
|
Ширина 750-900 мм (регулюється)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS PF-71
Душова перегородка Atlantis (100х195) PF-71 AT-PF71 | 6 200 грн. |
Душова стінка Atlantis PF-71 100х195 AT-PF71 | 6 200 грн. |
Душевая перегородка Atlantis (100х195) PF-71 | 6 200 грн. |
Модификації ATLANTIS PF-71
Ціни на ATLANTIS PF-71 |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS PF-70 | від 5 800 грн. | 11 пропозицій | ||
ATLANTIS PF-71 | від 6 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →