Душова перегородка ATLANTIS PF-70
Фото 5 |
ATLANTIS PF-70 90 см100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS PF-70
Усі ціни 11 →Душова перегородка Atlantis 90x190 (Профіль - хром, скло - прозоре) PF-70J | 6 400 грн. |
Душова перегородка Atlantis PF-70J 90х190 PF-70J-90х190 | 6 400 грн. |
Душевая перегородка Atlantis 90x190 (Профиль - хром, стекло - прозрачное) | 6 400 грн. |
Душевая перегородка Atlantis (90х195) PF-70 | 5 800 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації ATLANTIS PF-70
Ціни на ATLANTIS PF-70 |
---|---|---|---|---|
ATLANTIS PF-70 | від 5 800 грн. | 11 пропозицій | ||
ATLANTIS PF-71 | від 6 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →