Audeze LCD-2
Відео 46Фото 6 |
Audeze LCD-2 |
|
Високоякісні накладні навушники відкритого типу з підвищеним внутрішнім опором та знімним кабелем. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, є однією з найбільш доступних моделей сімейства Hi-End-пристроїв Audeze LCD. Головною особливістю навушників є високотехнологічні планарно-магнітні звуковипромінювачі з потужними неодимовими магнітами N50. Вони забезпечують рівне, збалансоване і виключно деталізоване звучання у всьому заявленому частотному діапазоні (від 10 до 50000 Гц).
Завдяки порівняно рівній амплітудно-частотній характеристиці їх звучання схоже на то, що забезпечують висококласні моніторні навушники з наднизьким коефіцієнтом нелінійних спотворень. Завдяки підвищеному імпедансному опору (70 Ом) навушники Audeze LCD-2 ідеально підходять для застосування разом з апаратурою Hi-Fi-рівня з окремим підсилювачем, на якому передбачений балансний вихід з 4-контактним роз'ємом XLR.
Великі охоплюючі амбушюри рівномірно розподіляють зусилля притиску, не викликаючи дискомфорту при тривалому прослуховуванні. Незважаючи на відкриту конструкцію, навушники гарантують непогану пасивну шумоізоляцію. В якості матеріалу корпусу чаш використана деревина африканського рожевого дерева, яка широко застосовується для виготовлення музичних інструментів. Завдяки раціональній конструкції, значна вага цієї моделі, що становить 595 г, майже не відчувається.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audeze 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audeze.
Купити Audeze LCD-2
Усі ціни 9 →Навушники Audeze LCD-2 Classic | 40 638 грн. |
Audeze Audeze LCD-2 Classic (LCD2C) | 40 638 грн. |
Навушники Audeze LCD-2 Classic czarny | 33 907 грн. |
Audeze LCD-2 Classic czarny | 33 080 грн. |
Audeze LCD-2 Classic czarny | 33 907 грн. |
Легендарні магнітно-планарні навушники
Каліфорнійська компанія Audeze виникла на наших радарах трохи менше десяти років тому і за такий малий термін встигла завоювати репутацію чи не самого крутого і передового виробника навушників. Причому, подібні епітети в їх бік з однаковою частотою летять і від досвідчених звукарей, і від бувалих меломанів, які спробували не один десяток дорогих навушників. Фундаментом майбутніх успіхів компанії стали передові навушники преміумкласу LCD-2 з изодинамическими/магнітно-планарними драйверами. Їх драйвер представляє з себе тонку мембрану, на яку нанесена плоска звукова котушка, і все це поміщено в потужне магнітне поле. Сильно перебільшуючи це щось середнє між електростатичними і класичними динамічними драйверами.
Переграють більшість аудіофільських навушників
Не будемо ходити навколо і почнемо з звучання. Високий рівень Audeze відчувається відразу, без усякої підготовки, необхідність «прогрівати» навушники або звикати до них. Головна їх крутість полягає в умінні бути крутими у всіх аспектах, будь то розстановка інструментів в просторі, промальовування баса, передача динаміки живих інструментів або нюансів вокалу. Візьміть будь популярні аудіофільскі навушники, виділіть кращу якість, а потім послухайте LCD-2. І з імовірністю в 99% модель від Audeze буде або нарівні з ними, або трішки краще. Серйозно, у них взагалі немає недоліків. Але найбільше вражає їхнє вміння видавати величезна кількість «всього» так, щоб це «все» було бездоганно пов'язано між собою. Також це одні з небагатьох навушників, які майстерно переміщують слухача у віртуальну кімнату з музикантами, немов ти слухаєш музику наживо. Немає відчуття, що сидиш в закритій коробці. Природно, слухати їх потрібно в парі з хорошим підсилювачем для навушників.
Великі і важкі
У Audeze LCD-2 нас бентежать тільки два фактори. По-перше вони великі і важкі. Конструкція тут дуже продумана, однак довго тримати на голові таку 600-грамову махину може бути утомливо. Амбушюри теж величезні, вони повністю охоплюють вуха через що через пару годин вони починають потіти, немов це закриті навушники. В іншому до конструкції не причепишся — зібрано все якісно і надійно, на голові сидять зручно, по відчуттях чистий преміум. Тільки подивіться на це поєднання бамбукових вставок і чорного металу. Друга проблема Audeze LCD-2 полягає в їх ціні, офіційний прайс $1200 зрозуміє далеко не кожен аудіофіл. Але є і хороші новини ― дивлячись на кількість бажаючих отримати собі магнітно-планарні навушники, інженери Audeze випустили полегшену версію Audeze LCD-1, які вийшли легше, зручніше і майже втричі дешевше. А найголовніше, що зберегли майже всі нюанси звучання старшої моделі. Звукорежисери, музиканти і аудіофіли знову в захваті.