Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP5x
Відео 14Фото 10 |
Audio-Technica AT-LP5x |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica AT-LP5x
Усі ціни 8 →Audio-Technica AT-LP5x офіційна гарантія | 23 499 грн. |
Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP5x | 25 229 грн. |
Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP5X, Чорний | 20 399 грн. |
Audio-Technica AT-LP5X Czarny | 18 368 грн. |
Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP5X Czarny | 18 368 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →