Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP120XBT-USB
Відео 13Фото 6 |
Audio-Technica AT-LP120XBT-USB |
|
Відтворення на 78 об. Реверс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica AT-LP120XBT-USB
Усі ціни 13 →Audio-Technica AT-LP120XBT-USBBK офіційна гарантія | 21 249 грн. |
Проигрыватель виниловых дисков Audio-Technica AT-LP120XBT-USB | 16 672 грн. |
Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP120XBT-USB | 16 087 грн. |
Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP120XBT-USB Czarny | 16 195 грн. |
Проигрыватель виниловых дисков Audio-Technica AT-LP120XBT-USB | 16 490 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →