Програвач вінілу Pro-Ject Essential III RecordMaster
Відео 1Фото 24 |
Pro-Ject Essential III RecordMaster |
|
Програвач має позолочені гнізда RCA.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Essential III RecordMaster
Усі ціни 19 →Вініловий програвач Pro-Ject Essential III Recordmaster OM10 Walnut 912007 | 24 338 грн. |
Pro-Ject Essential III Recordmaster OM10 Walnut офіційна гарантія | 22 899 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Essential III Recordmaster OM10 Walnut | 24 338 грн. |
Програвач вінілових дисків Pro-Ject Essential III Recordmaster White | 22 242 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Essential III Recordmaster + OM10 biały | 15 662 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →