Кавоварка Aurora AU 414 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Aurora AU 414 нержавіюча сталь |
|
Недорога ріжкова кавоварка для приготування ароматної і підбадьорливого еспресо. Призначена для роботи з меленою кавою, дозування якого виконується вручну, з допомогою комплектної мірної ложки. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних любителів кави та напоїв на його основі. Призначена для побутового використання, може обслуговувати потреби сім'ї з 2-6 чоловік або малого офісу.
Має помірні габаритні розміри і елегантний зовнішній дизайн. Чорний матовий пластик вдало поєднується зі шліфованими сталевими накладками передній панелі. Парова насадка (капучинатор) і підставка під чашки виконані з якісної нержавіючої сталі, а контейнер для води — з харчового поліпропілену. Завдяки нагрівального елементу потужністю 850 Вт, кавоварка Aurora AU 414 швидко виходить на робочий режим і починає віддавати напій всього через 3 хв.
Комплектується довговічним холдером і вдосконаленим крему-фільтр з отворами оптимізованої форми, які забезпечують створення характерною ароматною пінки. Ємності великого 1,6-літрового посудини для води вистачить на приготування більш ніж 20 стандартних порцій еспресо. Є можливість одночасного приготування двох чашок або однієї подвійної порції. Ручний капучинатор дозволяє швидко збивати молоко, молочну піну для приготування капучино.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aurora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aurora.
Купити Aurora AU 414 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Кавоварка Aurora AU 414 | 2 425 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Aurora AU 414 | 2 558 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо Aurora au414 | 2 735 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо Aurora AU414 | 2 425 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Aurora AU414 | 2 425 грн. |
В експлуатації вже понад рік. Якість виробу не знизилася. За ці гроші – це багато. Дякую виробнику. що зумів виготовити дешеву та надійну модель кавоварки з тиском 15 бар. Надійність, стабільність у роботі. Підвищення вимог підніме ціну виробу та переваги втратить чинність. Недоліків немає. користуюся Aurora AU 414 більше року |